Prodlužování řas přirozeně a efektivně

Pokud se péči o své řasy skutečně věnujete, znáte jistě dobře cenu za nalepení řas s následnými opakovanými návštěvami v salónu každé 3-4 týdny na doplnění vypadnutých řas. Proto velmi pravděpodobně oceníte možnost mít dlouhé a husté vaše přirozené řasy, a to po dlouhou dobu.

Nový kosmetický prostředek Beauty Lashes, tzv. kapky na prodlužování řas, je nejlevnější variantou, jak docílit krásných, hustých a zároveň přirozených řas. Doplňkem k unikátnímu přípravku Beauty Lashes je výživový kondicionér pro řasy Perfect Lashes, který si můžete také pořídit za velmi příhodnou cenu např. zde: http://www.wellness4you.cz/5-prodlouzeni-ras

Co musíte pro dlouhé a husté řasy udělat?

A co musíte udělat, abyste se mohla pyšnit hustými a dlouhými řasami? Jednou denně stačí nanést houbičkovým aplikátorem kapičky Beauty Lashes na okraj horních víček, odkud vyrůstají řasy. Během pár týdnů již budete moci zaznamenat první změny v délce, hustotě a barvě vašich řas. A to vše bez jakékoliv návštěvy kosmetičky, v klidu vašeho domova a bez dalších finančních investic.

Kapky na zintenzivnění, prodlužování a podporu růstu a hustoty řas Beauty Lashes jsou jedinečným prostředkem na světovém trhu. Nemají žádné vedlejší účinky a jsou jedničkou v péči o řasy od roku 2012, kdy byly vyvinuty pro ženy všech věkových kategorií, které se chtějí líbit a které dbají o svůj vzhled. Kapky obsahují cenné růstové stimulátory a vydrží vám až 4 měsíce při pravidelné každodenní aplikaci: http://www.mujstyl.com/news/zdrave-a-krasne-rasy/

Postup aplikace kapek Beauty Lashes

Kapky Beauty Lashes se nanášejí pouze na horní víčko – na lůžko řas, touto aplikací se dostávají i na dolní víčko, a tím stimulují růst i spodních řas. Kapky se aplikují malými krouživými pohyby při zavřeném oku, nejlépe s pomocí zvětšovacího zrcadla. Výrobce garantuje intenzivní růst řas již při nanášení kapek jednou denně, nejlépe večer před spaním. Pro urychlení tohoto růstu doporučuje aplikaci dvakrát denně, a to ráno a večer. Vždy na umyté, odmaštěné a suché víčko. Po aplikaci kapek a jejich zaschnutí můžete víčko i řasy líčit tak, jak jste zvyklé.

Toužíte po nádherných dlouhých řasách? Už znáte způsob, jak jich docílit. Nezáleží na vašem věku, dokonce ani na aktuálním stavu vašich řas. Záleží jen na tom, abyste s pravidelnou péčí dosáhla neuvěřitelných výsledků a inspirovala tak mnohé další ženy, které nebyly obdařeny přírodou dlouhými a hustými řasami.

Sérum pro výživu řas Perfect Lashes

Máte pocit, že vaše řasy jsou již dostatečně dlouhé, ale potřebovaly by ošetřit, dodat patřičnou výživu, aby se rychle zregenerovaly? Pak zvolte Perfect Lashes – jedinečné výživové sérum na řasy s biominerály, vitamíny a keratinem. Tento řasový kondicionér můžete nanášet jednou denně nebo obden na horní víčka a řasy po celé jejich délce, nejlépe večer před spaním. Toto sérum úspěšně regeneruje slabé a odrostlé řasy, posiluje je a vyživuje až do kořínků, a tím zvyšuje jejich odolnost a podporuje jejich přirozenou krásu a vitalitu.

Již nemusíte volit mezi umělými a lepenými řasami a vaší přirozenou krásou: http://www.beauty-lashes.cz/zajimave-clanky-0002/prodlouzene-versus-umele-rasy/ S novými řasovými produkty podpoříte svůj osobní šmrnc a vaši osobitou krásu. Své okolí budete oslňovat hustšími, delšími, zdravějšími a tmavšími řasami, každý, kdo se na vás podívá, uvidí ten rozdíl. Získejte sexy pohled bez kompromisů. Buďte přitažlivá, sebevědomá a přirozeně krásná.

Již nikdy krátké, slabé, opadané nebo polámané řasy! Prodlužováním řas kapičkami Beauty Lashes a kondicionérem na řasy Perfect Lashes můžete docílit silných, nově narostlých řas, které budou pevné a zdravé. Budou dlouhé, husté a krásné. Tyto přípravky fungují zcela jistě a zaručeně v každém věku bez rozdílu. Stačí jen pravidelná aplikace a za 3-4 měsíce samy uvidíte ty neuvěřitelné výsledky.

Žena může být přitažlivá v každém věku – k tomu jí mohou dopomoci unikátní řasové stimulátory růstu a výživy Beauty Lashes a Perfect Lashes: http://www.thomassabo.cz/clanky/permanentni-prodlouzeni-ras/

oddělovač
2020 © kadernictvi-brno.eu | články: Prodlužování řas