Mohlo by Vás zajímat [1]


Kolagen pro pleť, vlasy a klouby

Vrásky jsou noční můrou snad každé ženy a problémy s klouby trpí většina dnešní populace. Na věku nezáleží, děti už také nejsou vyjímkou. Kloubní problémy jsou nejčastěji způsobené opotřebováním chrupavky, která je ze 40% tvořená kolagenem. Chrupavka je pro kloub nezbytně důležitá, jelikož mu dodává pružnost a tlumí nárazy a otřesy. Stejně jako pro klouby, je kolagen nepostradatelný také pro naši pleť i vlasy.

[22.2.2013, www.lifesaver.cz]

Lupy ve vlasech a jak proti nim bojovat

Pokud si myslíte, že jste jediní, kdo má problémy s lupy ve vlasech nebo svědící, podrážděnou a suchou pokožkou, jste na omylu. Přibližně 50 % lidí na celém světě mělo někdy příznaky špatného stavu pokožky hlavy. Takže v tom nejste sami. Jedním z nejúčinnějších pomocníků v boji proti lupům je šampon se stříbrem.

Prodlužování řas přirozeně a efektivně

Už jste slyšely o novince v péči o krásné řasy? Jedná se o exkluzivní kosmetický přípravek, který působí velmí účinně na růst a kvalitu vašich přirozených řas. Už žádné umělé řasy, už žádné pravidelné návštěvy v kosmetickém salónu! Teď můžete pečovat o své řasy v pohodlí domova, dle vašich časových možností a za velmi příznivou cenu. Že se vám to zdá neuvěřitelné? Že to zní až moc krásně?
oddělovač
2020 © kadernictvi-brno.eu | Licence: [1] [2] [3]